zadaj pytanie
 • Akumulator

  Akumulator zapewnia energię elektryczna, potrzebną do uruchomienia silnik i działanie układów elektrycznych samochodu. Zasila układ rozruchowy i rozrusznik, który wprowadza w ruch koło zamachowe i wał korbowy silnika, po czym alternatora zapewnia ładowanie akumulatora na następny rozruch silnika.

  więcej »
 • AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW

   

  Dynamiczna wymiana oleju w skrzyni automatycznej

  więcej »
 • Awaria elektryczna

  W jednej minucie, pędzisz przed siebie, słuchasz ulubionego utworu i zapominasz o całym świecie. A minutę później, nic - nie ma mocy silnika, deska rozdzielcza nie świeci, nie ma świateł, nie ma wskaźników, nie ma wspomagania układu kierowniczego, tylko niesamowita cisza zdominowana przez dźwięk kół zwalniającego samochodu.

  więcej »
 • Awaryjne uruchamianie (z kabli)

  Sprawdź oba akumulatory, zarówno ten rozładowany jak i akumulator z którego masz zamiar uruchamiać. Jeśli którykolwiek z nich wygląda na uszkodzony, NIE PRÓBUJ uruchamiania przy pomocy kabli. Ponadto upewnij się, że otwory i korki są bezpieczne.

  więcej »
 • Brak hamulców

  Naciskasz hamulce i nic się nie dzieje. Co teraz? Pierwszą rzeczą do zrobienia jest spokój, nie panikuj. Zachowanie zimnej krwi pozwoli Ci podjąć kroki mające na celu kontrolę Twojego samochodu.

  więcej »
1 2 3
imię i nazwisko:
marka i typ auta:
numer telefonu:
adres e-mail:
rodzaj serwisowania:
StartO nasUsługiPoradyPromocjeKontakt Copyright © 2010 twojadomena.pl

Komunikacja z serwerem